ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ
1-1

Πολύ δυνατό παιχνίδι στο Γαλατά 1-1 για την ομάδα μας που θα μπορούσαμε να είχαμε φύγει νικητές. Πολύ καλό 1ο ημίχρονο με 3-4 κλασικές ευκαιρίες για γκολ από Δριμούρα, Μανουλίδη, Παπαδέα και Τσάνα

Στο 2ο ημίχρονο έγινε πολύ σκληρό παιχνίδι με πολλές διακοπές. Ο Τροιζηνιακός προηγήθηκε με αμφισβητούμενο πέναλτι στο 85' παρόλα αυτά η ομάδα μας πάλεψε το παιχνίδι μέχρι τέλους και ισοφάρισε στο 89' με ωραίο γκολ του Μανουλίδη.

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (Γ.Πασιάκος): Σαμπάνης, Κοζάρης, Λάφης, Πάνου, Δ.Σαμπάνης- Α.Σούχλας, Ζώρας, Σταματέλος, Θ.Σαραντόπουλος- Βασιλέρης (70’ Κορδαλής), Κατσέλη.

ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ (Γ.Κολιατσόπουλος): Μαυροκορδόπουλος, Ζάχου (48’ λόγω τρ.Μπίτρι), Ματζώρος, Βιγκλιάρης, Παπανδρέου, Παπαδέας, Τσάνας, Μούχο, Δριμούρας, Μανουλίδης, Χρ. Παρεμουτζιάν.